fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
135.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Nisan başlayacak ve 01-05 Mayıs sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
135.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Nis - 05 May
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Nis. 23~27 Nis. 01~05 May.
Tur Programları

İTALYA TURU

7 Gece 8 Gün

1.Gün

İSTANBUL - MİLANO - GARDA GÖLÜ - SİRMİONE - VERONA - VENEDİK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gur Tour  kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Turk Havayollarına ait TK 1873 sefer sayılı  uçağımız ile 07.55'de Milano'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun varış saat 09.55 de pasaport işlemlerinin ardından özel otobüslerimiz ile Venedik'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde tüm misafirlerimizin katılımı ile (yol üzerinde vakit kaybetmemek üzere tura toplu halde katılım gerekmektedir) ekstra olarak yapılacak olan İtalya'nın ve Avrupa'nın en büyük göllerinden Garda Gölü'nün kıyısında muhteşem doğası ve kale içi ile Sirmione Kasabası gezisi ve ardından Romeo ve Juliet'in şehri olan Verona gezisi. Yapılacak olan Verona şehir turunda tarihi arena, Erbe Meydanı, Dükler Sarayı, Dante Meydanı, Scaligeri Kilisesi, Romeo ve Juliet'in evi bulunmaktadır. Akşam saatlerinde Venedik'e varış. Konaklama otellerimizde.

2.Gün

VENEDİK - MURANO - BURANO
Sabah kahvaltımızın ardından Venedik şehir turumuz. Dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biridir Venedik. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yaşayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ünlü San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zaman veya katılmak isteyenler ile ekstra olarak yapılacak camdan yapılan süs ve takı eşyaları ile ünlü Murano ve rengarenk evleri, balıkçılığı, şirin deniz ürünleri lokantaları ve dantel işleri ile ünlü Burano adaları gezisi. Akşam yeni bir yıla bu muhteşem şehirde girme ayrıcalığı ile Yılbaşı kutlamalarına katılma imkanı. “Yeni yılın sizlere sağlık, mutluluk, başarı ve bol bol seyahat seyahat getirmesi dileği ile Mutlu Yıllar”. Konaklama otellerimizde.

3.Gün

VENEDİK SIENA - ROMA
Sabah kahvaltımızın ardından Roma'ya hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde tüm misafirlerimizin katılımı ile yapılacak olan ekstra Siena turumuz. Kahverengimsi, kızılımsı tuğladan evleri, dar sokakları, parke taşları, lüks mağazaları, sevimli kafeleri ile, Toskana Bölgesi'nin ortaçağ mimarisi ve at yarışları ile ünlü (Palio) bu şehri sizleri büyüleyecek. Toscana Bölgesi'nin meşhur şaraplarını alma fırsatı bulacağınız bu turumuzda, San Domenico Kilisesi, Piezza del Campo (Campo Meydanı), Torre del Mangia (Mangia Kulesi) görülecek yerler arasında. Neşeli bir yolculuğun ardından akşam saatlerinde; tarihte ve günümüzde dünyanın en çarpıcı ve en güzel kültür merkezlerinden İtalya'nın başkenti Roma'ya ulaşıyoruz. Roma için, kent o kadar fazlasıyla güzel ki ilham perilerine pek iş düşmüyor derler. Şehre varışımızın ardından otellerimize transfer ve yerleşme. Konaklama otellerimizde.

4.Gün

ROMA
Sabah kahvaltımızın ardından yapılacak Roma şehir turumuzda, Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forumu, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti (dışarıdan), St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama Roma'daki otellerimizde.

5.Gün ROMA - NAPOLİ - POMPEİ
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra olarak yapılacak, Napoli - Pompei turuna katılma imkanı. Antik dünyanın hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa kentinden biridir ve tarihte "Öğle Güneşinin Ülkesi" diye bilinir Napoli. Napoli'de yapacağımız kısa şehir tanıtım turumuzun ardından M.S. 79 yılında patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerindeki 6 m'lik küllerin ve lavların altına gömülmüş tarihi Pompei kenti gezisi. Akşam saatlerinde geri dönüş. Konaklama otellerimizde.
6.Gün

ROMA - FLORANSA
Sabah kahvaltımızın ardından aşktan tarihe, politikadan sanata İtalyanları İtalyan yapan tüm özellikleri yaşatan muhteşem şehir Floransa´ya transfer. Keyifli bir yolculuğun ardından rehberlerimiz eşliğinde panoramik Floransa şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler arasında, yapımı 200 yıl sürmüş ünlü Duomo Kilisesi (Santa Maria Deella Fiore), Vaftizhane ve cennetin kapıları olarak adlandırılan rölyeflerle süslü kapısı, Eski Saray, şehri bölen Arno Nehri´nin üzerindeki en eski köprü olan “Ponte Vecchio”, adeta bir heykel müzesi görünümündeki ünlü Signoria Meydanı ve Michelangelo Tepesi bulunmaktadır. Tur sonrası Monte Catini bölgesindeki otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otellerimizde

7.Gün FLORANSA - PISA
Sabah kahvaltımızın ardından serbest gün. Arzu edenler ile öğleye kadar ekstra Pisa gezisine katılma imkanı. Şarapları, parmesan peyniri ile meşhur Toscana Bölgesi'nin bu tipik yerleşim yerinin gezilmesinin ardından Monte Catini'deki otelimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama otellerimizde.
8.Gün FLORANSA - MİLANO - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Milano'ya hareket ediyoruz. Şehre varışımızı takiben panoramik Milano şehir turumuz. Çekici olmaktan ziyade şık, yaratıcı olmaktan ziyade varlıklı bir şehirdir Milano. Şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya'nın en görülesi şehirlerinden biridir. Yapılacak olan Milano şehir turunda, şehrin politik ve sosyal hayatının merkezi Galleria, sivri tepeli kuleleri, çan kuleleri ve heykelleri ile muazzam Duomo Katedrali, Buenos Aires Bulvarı, Fortezza görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zaman ve Milano Havalimanı'na transfer. Check-In işlemleri sonrası saat: 17:45'te kalkacak, Turk Havayolları'na ait TK 1876 sefer sayılı  uçağımız ile geri dönüş yolculuğu. İstanbul'a varış ve bir başka GUR TOUR  organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.
Harita Fas
Şartlar Tur ücretine  dahil olan hizmetler :
-İSTANBUL / MILANO / İSTANBUL TURK HAVA YOLLARI  UÇAĞI İLE GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇUŞLAR
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve İTALYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PANAROMİK ROMA, FLORANSA, VENEDİK ve MİLANO ŞEHİR TURLARI
-ROMA'DA 3 GECE -FLORANSA/MONTE CATINI'DE 2 GECE -VENEDİK PADOVA BÖLGESİ'NDE
2 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
-4 YILDIZ SUPP. KALİTELİ OTELLERDE KONAKLAMA - GURTOUR REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK
Başvuru

TUR REZERVASYON / İRTİBAT

Tel : 0212 232 17 47 pbx
Fax : 0212 233 21 76
Adres : Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Kamera Center Seyran Apt. No:157 / 5 34373
Harbiye - Şişli /İstanbul Turkiye
E-mail : info@fuartakip.com