fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
135.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Nisan başlayacak ve 01-05 Mayıs sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
135.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Nis - 05 May
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Nis. 23~27 Nis. 01~05 May.

Fuar ve Fabrika Ziyareti
Üretim ve Yükleme Denetimi
Ürün ve Fiyat Araştırması
Yüklemesi ve Son Kontrol
Tercümanlık ve Rehberlik

Guangzhou, China
Cep: +86 150 1877 0937
Cep: +86 135 1000 7331

ÇİN'deki Adresiniz
Tur Programları

Üsküp - Ohrid - Manastır Turu 
Airskopje ile 3 gece / 4 gün

1.Gün

İstanbul - Üsküp - Tetovo - Gostivar - Ohrid
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinin GÜRTOUR kontuarı önünde buluşma. 12:00'deki LFM 712 sefer sayılı İstanbul-Üsküp uçağı ile takribi bir saat uçak yolculuğundan sonra Makedonya'ya saat 12.30'da varış. Ohrid'e gitmek için yola çıkıyoruz.Üsküp'ten Tetovo'ya 40km'lik yoldan sonra ulaşıyoruz.Arnavut nüfusunun fazla olduğu Tetovo'da İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Harabati Tekkesi,Alaca Camii,Osmanlı Hamamı ve Bektaşi Tekkesi,eski Osmanlı Köprüsü.Makedonya'da yaşayan Türklerin kalesi olan Gostivar'a 25km sonra varacağız.Saat kulesi,Saat camisi,Ortodoks Kilisesi,Eski Osmanlı evi,ve Türk çayı molası.Ve sonra Kadir Camisi Ziyareti. Gostivar'dan sonra 100km'lik yolculukla Doğal Güzellikleriyle Balkanların en ünlü göl şehri Ohrid'e doğru yola çıkıyoruz.Geceleme otelimizde

2.Gün

Ohrid - Resne - Manastır
Sabah kahvaltısı sonrasında Ohrid Çarşısı, Ayasofya Kilisesi ,Antik Tiyatro,İmaret Camisinin ama şuanda Kilise olan eser Plaoşnik Kilisesi,ve Ohrid Kalesi'nden Göle bakış. Manastır turumuzda Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi ve Atatürk Müzesi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülebilir.Ayrıca öğlen yemeğini ( öğlen yemeği fiyata dahil değildir ) Elveda Rumeli artistlerinin kaldığı Epinal Hotel Restaurantında yedikten sonra Manastır'dan 45 dk'lık yolculukla Resne'ye varıyoruz.Burada yapacağımız turda öncelikle İttihat ve Terakki'nin en önemli üç simasından biri olan Resneli Niyazi Bey'in sarayını ziyaret ediyoruz,Yol üstünde olan Elveda Rumeli Setinin çekildiği köye varıyoruz.Güne ve saate bağlı olarak set ekibi ve oyuncularla tanışıp fotoğraf çektirme imkanı. Manastır’a varış ve geceleme otelimizde.

3.Gün

Manastır(Bitola) - Prilep - Veles - Üsküp
Sabah kahvaltısının sonrası Manastır’dan hareket. Prilep ve Veles ziyaretleri sonrası Üsküp’e varış. Panoramik ÜSKÜP şehir turu. Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahallesi, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii,Yahya Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve şuanda restaurant olan tren istasyonu, Hükümet Binası, Meclis, 17. yy.'dan kalma St.Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı,Rahibe Teresa'nın Evi görülecek yerler arasındadır. Çarşıda alışverişleriniz için serbest zaman.. Şehir turumuz sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.Dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Makedon Mutfağının ünlü restaurantında klasik Folklor Gurubu eşliğinde,dansözlü müthiş Rumeli Gecesi 40€ (Meşhur Makedon Şarabı dahil)

4.Gün

Üsküp - İstanbul
Sabah kahvaltısının Serbest zaman isteyen Kosova Prizren turuna katılabilirler.( Prizren turu 45 € ) 17. yy.'dan kalma Türk Hamamı,Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi,Maraş Köprüsü,Halveti Tekkesi,Taş Köprü,Osmanlı'dan kalmış Altı Musluklu Çeşme görülecek yerler arasındadır. Ögleden sonra Üsküp havaalanına transfer.Gümrük işlemlerinin ardından AirLift 18.20'teki LFM 711 sefer sayılı uçağıyla İstanbul'a hareket. 19.50'de İstanbul'a varış.Turumuzun sonu.

Otel
ve
Fiyat
Konaklama  ( 3 gece / 4 gün ) Perşembe - Pazar
3* Oteller
4* Oteller
İki Kişilik Odada Kişibaşı:
395€
495€
Tek Kişilik Oda:
495€
595€
Üçüncü Kişi:
395€
495€
0 - 2 Yaş Çocuk:
150€
150€
3 - 12 Yaş Çocuk:
345€
445€

 

Şartlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Macedonia Airskopje ile Istanbul - Üsküp - İstanbul uçak bileti
  • 3* veya 4* otellerde oda kahvaltı konaklama
  • Tüm transferler
  • Programda belirtilen geziler
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
  • GürTour Travel rehberlik hizmetleri

 

Başvuru

TUR REZERVASYON / İRTİBAT

Tel : 0212 232 17 47 pbx
Fax : 0212 233 21 76
Adres : Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Kamera Center Seyran Apt. No :157/5
Harbiye - Şişli / İstanbul Türkiye
E-mail : info@fuartakip.com