fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
135.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Nisan başlayacak ve 01-05 Mayıs sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
135.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Nis - 05 May
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Nis. 23~27 Nis. 01~05 May.

Fuar ve Fabrika Ziyareti
Üretim ve Yükleme Denetimi
Ürün ve Fiyat Araştırması
Yüklemesi ve Son Kontrol
Tercümanlık ve Rehberlik

Guangzhou, China
Cep: +86 150 1877 0937
Cep: +86 135 1000 7331

ÇİN'deki Adresiniz
Tur Programları
FAS
7 Gece / 8 Gün
1. Gün

CASABLANCA
Fas Kraliyet Havayollari ile Casablanca'ya varışımıza istinaden. Türk rehberimiz tarafınca karşılama ve şehre hareket. Otele yerleştikten sonra akşam yemeği ve geceleme otelde.

2. Gün

CASABLANCA / RABAT / MEKNES / FES
Sabah kahvaltısının ardından Rabat'a yolculuk. Yol güzergâhında Kraliyet Sarayı, Kasbah Oudaia Kalesi, 5. inci Muhammet Mozolesi görülecek yerler arasındadır. Yaklaşık 1,5 saatlik yolun ardından Öğlen yemeği (opsiyonel) Meknes'te yenilecek ve Fas'ın en güzel şehir kapısı Bab Mansour ile Molla Ismail Türbesi, gezileri yapılacaktır. Fes' hareket edilip 1 saatlik yolun sonunda akşam yemeği ve geceleme için Fes otelimize yerleşilecektir.

3. Gün

FES
Sabah kahvaltısının ardından günümüz Fes Şehri gezisine ayrılmıştır. Şehir turunda Attarine Medresesi, Eski Karaounie üniversitesi, Andalous Camii, Nejarine Meydanı, bakır ve süs eşyalarının yapıldığı zanaatkârlar çarşısı gezilecek ardından öğle yemeği (opsiyonel) medinada yenilecektir. Yemeğin ardından Fas'ın en ünlü çarşısına gidilecektir. Deri süs eşyaları ve Fas'a özel takıların satıldığı çarşı ziyaretinin ardından ortaçağda Fes Irmağı yakınlarında kurulmuş olup bugün aynı arkaik tekniklerle derilerin işlendiği tarihi meydan görülecek panoramik Medina (Eski Şehir) turu yapılacaktır. Otele dönüş ve aksam yemeğinin ardından isteyen konuklarımız eski şehirdeki otantik Fas gecelerine katılabilirler.

4. Gün

FES / MARRAKECH
Sabah kahvaltısının ardından. Benimelal Şehrine varış öğlen yemeği (opsiyonel), Atlas dağlarıyla çevrili vadide panoramik otobüs yolculuğunun ardından Kızıl şehir Marrakech'e varis. Akşam yemeği ve geceleme Marrakech otelimizdedir.

5. Gün

MARRAKECH
Sabah kahvaltısının ardından tam günlük Marrakech turu. Menara Bahçeleri, İspano Moresk mimarinin 800 yıllık örneği Koutoubia Minaresi, Saadien Anıt Mezarları ve 19. yüzyılda şehri idare eden paşa tarafından inşa ettirilmiş Bahia Sarayı gezilecek mekânlar arasındadır. Öğle yemeğinin (opsiyonel) ardından serbest zaman. Geleneksel dev bir labirenti andıran çarşıda el sanatlarının tüm örneklerini bulmak mümkündür. Cima Elfna Meydanı: Afrika'daki en hareketli şehir meydanı. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileriyle şenlenen; marakşilerin buluşma alanı vakit geçirilecek yerler arasındadır. Otele dönüş. Akşam yemeği. Dileyen misafirlerimiz için yemekli Chez Ali şov programı isteğe bağlı organize edilir.

6. Gün

MARRAKECH / ESSAOUIRA/ MARRAKECH
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ekstra tur olarak yapılabilecek günü birlik tur. 55 Euro Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bu küçük balıkçı şehri Fas in en romantik mekanidir. Bizlere birazda eski Bodrumu hatırlatan Essaouira Orson Welles gibi bircok sanatciya ilham kaynağı olmuştur. Eski bir Portekiz limani olan sehir Arap hâkimiyeti sırasında kale ve tarihi limanını korudugu gibi Hıristiyan Portekizliler ve Musevi nufusa katılan Müslümanlarla tam bir kozmopolit yapıya bürünmüştür. Birbirini dik açılarla kesen sokak ve caddelerden olusan medinası donem şehirciliği icin bir örnektir. Kilometrelerce uzunluktaki kum plaj her sene uluslararasi dalga sorfu yarismalarina ev sahipliği yapar. Yol boyu dogal güzellikleri izleyerek ulaşacağımız sehirde kale, Medina, carsi, liman gibi onemli ve degisik alanları ziyaret edecek öğle yemeğini liman lokantasında yiyeceğiz ve Marrakech'e dönüş Aksam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

VEYA

MARRAKECH / OUARZAZATE / MARRAKECH
Sabah kahvaltısının ardından Ouarzazate'a hareket. Yaklaşık 204 km yolumuzun üzerinde geleneksel güneyin berber kentlerinin güney sahara ya özgü bitki yapısını göreceğiz. Yolumuz Yüksek-Atlas dağlarının arasından geçecek. 2400 metrede Afrika'nın en yüksek tepelerinden birisi Tichka yi ziyaret etmiş olacağız. Ouarzazate'a varışta Aid Ben Haddou Kasabası ve Glaoui evi görülecektir. Öğle yemeğinin ardından Benhur, Arabistanlı Lawrence, Gladyatör, Büyük İskender gibi filmlere mekân görevi görmüş bu kasaba ve çevreyi tanıma fırsatı bulacağız. Dev Film Platolarının ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak.

7. Gün

MARRAKECH / CASABLANCA
Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra Casablanca'ya hareket. Settat ve Benguerir şehirlerinden geçerek Casablanca'ya varış. Varışımıza istinaden Casablanca şehir turu. Turumuzda; Anfa & Ain Diab, Muhammed V Meydanı, Birleşmiş Milletler Meydanı ve Hassan II Camisinin dışardan görülmesi. Okyanus kiyisinda alinabilecek ogle yemegi (opsiyonel) sonrasi Habous, Kraliyet sarayı. (Camii giriş ücreti müşterilerimize aittir.) Akşam yemeği ve geceleme otelde.

8. Gün

CASABLANCA / ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman . Muhammed V havalimanina transfer ve bilet islemleri sonrasi pasaport kontrolunden gecis ve ucaga binis. 4h30 saatlik ucus sonrasi Istanbul'a varis ve turumuzun sonu

Harita Fas
Şartlar

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
   - 1 Gece Casablanca'da HB geceleme.
   - 1 Gece Casablanca'da HB geceleme.
   - 3 Gece Marrakech'te HB geceleme.
   - Programda adı geçen tüm transfer ve transportlar.
   - Yerel rehberlik hizmetleri.
   - Program'da adı geçen ören yerlerin girişleri.
   - Bagaj taşıyıcıları.
   - Hôtel ve restaurantlardaki bahşişler.
   - Tüm yerel vergiler.


Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
   - Kişisel harcamalar
   - Sigorta

Bu program örnek bir programdır.
İçerik aynı kalmak koşulu ile, program akışında, uçak saatlerinde ve otel isimlerinde değişiklik olabilir.

Başvuru

TUR REZERVASYON / İRTİBAT

Tel : 0212 232 17 47 pbx
Fax : 0212 233 21 76
Adres : Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Kamera Center Seyran Apt. No:157 / 5 34373
Harbiye - Şişli /İstanbul Turkiye
E-mail : info@fuartakip.com