fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
136.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Ekim başlayacak ve 31Eki-04Kas sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
136.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Eki - 04 Kas
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Eki. 23~27 Eki. 31Eki~04K.
FUARTAKİP - SÖZLÜK
A - C
Acenta Temsil edilen tarafça aynı işlemleri yapmakla yetkilendirilmiş kişi veya kurum. Ada Dört koridora cephesi olan stand. Alın yazısı Standın açık olan tüm cephelerinde üstte bulunan yatay konumdaki panele yazılan firma adı ve stand numarası. Alınlık Katılımcının isminin yazılı olduğu yatay şerit pano. Banner Kumaş veya kağıttan yapılan, dekorasyon veya işaret için kullanılan asılarak sallandırılan panel. Basın bülteni Yayınlanmak üzere medyaya verilen ürün, firma bilgisi içeren yazı. Basın kiti Medya mensuplarına verilmek üzere hazırlanan; basın bülteni, firma broşürü, vs. içeren dosya. Basınçlı hava Merkezden üretilen daha sonra standlara verilen sıkıştırılmış hava. Birim fiyat Fuar alanında stand olarak kiralanacak 1m2'nin fiyatı.
C - E
Catering Fuar alanında yiyecek içecek hizmeti. Çatı Profili Standın üst kısmını kafes biçiminde örten alüminyum şeritler. Çerçeve Fuar alanının dış duvarına sırt veren standlar. Dekoratör Fuar katılımcısına özel, katılımcının ihtiyaçları doğrultusunda fuar stand tasarımı (çizimi ve uygulaması) yapan kişi veya kuruluş. Depo Boş koliler ve kullanılmayan malzemelerin fuar sonrasına kadar saklanması için ayrılan yer. Elektroray Spot ışıkları pratik olarak monte etmeye yarayan elektrikli ray. Estra stand malzemesi Organizatör firmanın temin ettiği stand asgari ihtiyaçlarının dışında ise, ücret karşılığı kiralanabilecek olan malzemeler.
F - H
Forklift Yükleme, indirme, bindirme yapmak üzere kullanılan motorlu araç. Fuar afişi Organizatör firmanın katılımcılarına, fuarın tanıtımına yardımcı olmak amacıyla yapıştırılmak üzere verdiği afiş. Fuar alanı serbest giriş kartı Fuar alanında güvenlik sağlamak amacıyla, inşa ve sökme sürecinde çalışanların fuar alanına girmelerine olanak veren kart. Fuar davetiyesi Organizatör firmanın, fuar katılımcılarına, müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin fuarı ücretsiz ziyaret edebilmeleri amacıyla verdiği fuar giriş davetiyesi. Fuar kapanışı Fuarın kapanışını ve sökme aşamasının başladığını belirten zaman. Fuar kataloğu Tüm fuar katılımcısı firmaların isim, adres, irtibat numaraları ve ürünlerinin yer aldığı referans kitabı. Fuar programı Fuar esnasında yapılacak olan etkinlikleri, fuar hakkında kısa bilgileri içeren kitapçık veya broşür. Hol Standların konumlandığı salon(lar). Hizmet noktası Katılımcıların organizatörden ve/veya taşeronlardan taleplerini bildirdikleri desk.
I-L
İhlal Katılımcının kendisine tahsis edilen alan dışına taşması. İhtisas Fuarı Belirlenmiş bir sektöre yönelik ticari fuar. İndirme/bindirme Malzemelerin fuar alanına gelişi, standa yerleştirilmesi, ambalajlarının saklanması, ambalajlanması ve fuar alanından çıkarılmasını kapsayan hizmet. Katılımcı dosyası Organizatör tarafından katılımcılara verilen, fuar kurallarını, sipariş formlarını, vb. içeren bilgi kitapçığı. Katılımcı kiti Organizatör tarafından katılımcılara verilen, fuar kurallarını, sipariş formlarını, vb. içeren bilgi kitapçığı. Kolon Fuar alanı çatısını taşıyan sütunlar. Yerleşim planlarında genellikle kare şeklinde belirtilir. Koridor halısı Fuar koridorlarını kaplamak üzere kullanılan yer döşemesi. Koridor Ziyaretçilerin fuar alanında dolaştıkları yürüme yolu. Köşe stand En az iki koridora cephesi olan stand. Kuruluş Fuar stand alanlarının firmalara teslimi ve yerleşimin başlamasından, fuar açılana kadar geçen periyod. Lineer stand Koridor boyunca inşa edilmiş tek cepheli uzun stand.
M - P
Modüler Stand Değiştirilebilir, farklı kombinasyonlarda uygulanabilir, birbirine uyumlu, montajı kolay parçalardan oluşan stand. Multimedia Bir prezentasyonda görsel ve işitsel desteklerin birden fazlasını kullanmak. Organizatör Fuar, konferans, seminer düzenleyen kuruluş. Özel dekorasyonlu stand Katılımcı firmanın kendi talepleri doğrultusunda imal ettirdiği, tasarım yaptırdığı veya kiraladığı stand. Paket stand Organizatör firmanın, katılımcının muhtemel ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığı donanımlı stand. Palet Ağır malzemeleri veya bir grup malzemeyi taşımayı yarayan alçak tahta platform. Genellikle forkliftle kaldırılacak malzemelerin altına konur. Panel Standı çevrelemek için kullanılan prefabrike, kaplamalı, diktörtgen suntalar. Peg Board Ürünleri metal askılarla asmak için kullanılan delikli pano. Podyum Zemin yüksekliğinden daha yüksek sergileme alanı.
R - T
Reklam Fuar kataloğuna verilen ilan. Resmi Fuar organizatörü tarafından yetkilendirilmiş hizmet sağlayıcı (resmi taşımacı, resmi fotoğrafçı, vb.) Sökme Fuarın kapanış günü akşamından, eşyaların boşaltılması ve standın sökülmesine kadar geçen periyod. Spot Belli bir noktaya ışık veren lamba. Stand alanı Katılımcının kullanımı için tahsis edilmiş ve belirlenmiş olan alan. Stand numarası Organizatör tarafından katılımcıyı tanımlamak amacıyla verilen koridor /sıra / konum belirten numara. Stand ölçüsü Katılımcının kullanacağı alanın boyutları. Stand personeli Katılımcı tarafından tayin edilen stand görevlisi. Stand projesi Fuar içindeki mal ve malzemelerin düzenini gösterir plan. Özel dekorasyon yapılan standlarda, standın cephe, profil görünüşlerini içeren ölçekli taslak. Stand Standard ünitelerden meydana gelen, sergileme yapılacak yer. Standard stand Organizatör firmanın, fuarın genel yapısına uygun olarak belirlemiş olduğu, kendi resmi taşeronuna kurdurduğu farklılık arzetmeyen standlar. Tek fazlı elektrik 220 volt 50 Hz. elektrik. Manuel Organizatör tarafından katılımcılara verilen, fuar kurallarını, sipariş formlarını, vb. içeren bilgi kitapçığı. Teknik Servis Fuarın elektrik, su, hava basıncı, vb. konularında hizmet veren ekip. Trifaze eletrik Üç fazlı, 380 volt 50 Hz elektrik.
U - Z
Yaka kartı Katılımcı firma çalışanlarının ve stand ekibinin fuar süresince yakalarına astıkları isimlerini ve pozisyonlarını belirten kart, hem fuar alanına ücretsiz girmeye, hem de ziyaretçilerin konuştukları kişiyi tanımalarına yardımcı olur. Yangın çıkışı Acil durum çıkışları için önü kapatılmaması gereken çıkış kapısı. Yerleşim planı Standların büyüklük ve konumlarını gösteren harita. Yönlendirme Koridorları tanımlamak üzere kullanılan harf veya rakamlar. Yükseklik sınırı Organizatör firmaların, fuarın yapıldığı alanın koşullarını dikkate alarak tüm katılımcıların eşit görüş mesafesinden yararlanması maksadıyla stand yüksekliğine getirdikleri üst sınır. Zaman tablosu Fuar alanında yapılacak kurulma, sökülme, fuar alanını boşaltma çalışmalarını gün ve saatiyle belirten tablo. Ziyaretçi kartı Fuarı ziyarete gelen kişinin ismini ve hangi firmadan olduğunu belirten kart. Ziyaretçi Fuarı ziyarete gelen, ürün teşhir etmeyip, ürünleri inceleyen kişiler.
ÜYE GİRİŞİ
Üye OlŞifre sor
ÖNEMLİ FUARLAR
Automechanika Kuala Lumpur
Otomotiv Yan Sanayi
01 Ağustos 2024
Batimat Paris
İnşaat Teknolojisi, Ekipmanları
30 Eylül 2024
CMEF Shenzhen / CIN
Tibbi Ekipmanlar Fuari
12 Ekim 2024
Electronics Hong Kong
Elektronik Fuarı
13 Ekim 2024
136.Çin Canton Fuarı
I.Period Ihrac Urunleri
15 Ekim 2024
Sial Paris
Gıda Fuarı
19 Ekim 2024
DenTech China
DiscilikTeknoloji Fuari
24 Ekim 2024
MEBEL Moskova
Mobilya Fuarı
18 Kasım 2024
Rusya Vizesi
blank Rusya Seyahatleriniz için Vize
HABER / DUYURU
HABER 136. Canton Çin Ihracat Fuari 15 Ekim - 04 Kasım 2024 5*Dong Fang Hotel Tur kayıtlarımız başlamıştır. DUYURU I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar, Aydınlatma, Ofis Mobilyaları Fuarı THY ile 08-13 Nisan 2025 Milano - İTALYA tur programları satışa açılmiştir. DUYURU ÇİN VİZESİ WHATSAPP BİLGİ GRUBUNA KAYIT DUYURU ÇİN’E SEYAHAT EDECEK YOLCULARIN DİKKATİNE DUYURU Online Sanal Fuar Platformu 365 Gün 7/24 Açık Etkinlik HABER 15 Nisan - 05 Mayıs tarihleri arasında 129. Canton Fuarı için ÇİN VİZESİ alacaklara önemli duyuru. DUYURU I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar, Mutfak ve Banyo Mobilyaları Fuari THY ile 05-10 Eylül 2021 Milano - İTALYA tur programları satışa açılmiştir. HABER 133. Canton Çin Ihracat Fuari 15 Nisan - 05 Mayis 2023 5* Dong Fang Hotel DUYURU Yurt dışında katıldığınız fuarlarda ödediğiniz KDV içerikli harcamaların iadelerini alabilirsiniz. DUYURU OHAL sebebiyle Yurtdisi Cikislari ile ilgili yeni duzenlemeler 22.07.2016 HABER Çin vize alımlarında 15 Şubat 2016 tarihi itibariyle ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Meydana gelen değişiklikleri sizler için derledik. DUYURU KOSGEB ONAYLI 12-17 Nisan Milano i Saloni Mobilya, Aksesuar, Mutfak, Banyo ve Tasarim Fuari HABER Çin Halk Cumhuriyeti, Türk vatandaşlarına vizeyi zorlaştırdı... DUYURU 119.Canton Çin Ihracat Fuari 5* Dong Fang Hotel 15 Nisan - 05 Mayis 2016 HABER %50 KOSGEB destekli I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar,Mutfak, Banyo ve Tasarim Fuari THY ile 12-17 Nisan 2016 Milano - İTALYA HABER Yurtdisi VIZE Basvuru Sureleri Hakkinda.. DUYURU KOSGEB Destekleri DUYURU Fuar Takip Fuar Motorunu Google Play Store'dan indirebilirsiniz. HABER Türk standartları Çin’de… HABER Ticari Is Gezilerinizde % 70 Devlet Destegi.. HABER Şirketinizin, Avrupa Birliği ülkelerinde yapmış olduğu kurumsal harcamalarının KDV’sini geri alma imkanına sahipsiniz. HABER KOSGEB DESTEKLİ Milano Mobilya Fuarını Bitirdik !! HABER 2.000 TL KOSGEB Destekli Guangzhou 109.Canton Fuari ve Cin yurtdisi is gezisi prg. DUYURU FuarTakip.com Sitesi Telif Hakları HABER İstanbul Emniyet Müdürlüğünden Kamuoyuna duyuru. HABER Sistemimize Yapılan Hacker Saldırıları hakkında HABER Dünya İçin Yeni Tehdit: 'Siber Soğuk Savaş' HABER Çin İnternete Sanal Polis Atadı. HABER Kredi Kartı Yerine Parmak HABER Yurtdışı çıkış harç uygulaması HABER Türk halkının geliri faize gidiyor. HABER Internete Devlet Filtresi geliyor. HABER İPhone’da Hepsi Bir Arada HABER 600 milyar dolarlık dış ticaret hacmiyle iş dünyasının iştahını kabartan Çin pazarı DUYURU Taşındık HABER Yurtdışı çıkış harcına indirim ”Taslak Başbakanlıkta” HABER Çin'e yerleşti, dünyaya webcam satıyor HABER Kredi Kart kullanirken bunlara DIKKAT! DUYURU Özürlü, yetim çocuklara eğitim yardımı HABER İnternet Bankacılığı Kullanıcılarının Kişisel Bilgilerini Elde Etmeye Yönelik Virüsler Hakkında Kamuoyu Duyurusu DUYURU Yurtdışı çıkış harçlarından muaf olmak için HABER İnternet üzerinden Banka dolandırıcılığı (TBB) HABER TÜRKİYE-ÇİN TİCARET AÇIĞI 5 MİLYAR DOLARA DAYANDI HABER Ücretsiz telefon görüşmesi DUYURU Shengen Vizesi için ÇOK ÖNEMLİ DUYURU HABER Çin dünyanın 6. büyük ekonomisi oldu HABER KOBİ’lere, 'ihracatta kümelenin' çağrısı DUYURU Çin Cd'si Ödüllü Bilgi Yarışması Başladı HABER Dünya ticaretini 500 milyar dolar büyütelim
ÇİN CANTON FUARI
136. ÇİN İTHAL ve
İHRAÇ MALLARI FUARI
1. Devre : 15-19 Ekim
2. Devre : 23-27 Ekim
3. Devre : 31Eki-04Kas
SPONSOR BAĞLANTI
YİWU
YİWU Market Turları